Fii Mega Fashion!
AFI Palace Cotroceni te provoaca sa “Fii MEGA Fashion”
AFI Palace Cotroceni continuă incursiunea în lumea modei și vine mai aproape de toți iubitorii acestui univers fascinant, prin demararea campaniei “Fii MEGA Fashion”, a cărei imagine este coregrafa Elena Andreianu.
Elena Andreianu a fost alegerea ideală pentru a reprezenta noua campanie de imagine AFI Palace Cotroceni: este o persoană placută, dinamică, dornică să fie în pas cu moda dar, în acelaşi timp, este mamă, soție și o femeie cu mari perspective pentru viitor. Elena are, cu alte cuvinte, multe dintre calităţile celor care vin în AFI Palace Cotroceni pentru FUN şi FASHION deopotrivă.
În cadrul campaniei, vizitatorii vor avea parte pe tot parcursul anului de o serie de evenimente inedite, prezentari de moda, seminarii și întâlniri cu nume sonore din lumea modei, designeri sau fashion editori, toate cu scopul declarat de a demonstra ca e MEGA Fun sa FII MEGA Fashion.
Revenim curand cu noi surprize legate de Mega Fashion!





