JOBS

Diamond by Adesgo

Adaugat la data de:

15 aprilie 2019

Expira la data de:

30 aprilie 2019

Consilier vanzari Diamond by Adesgo

Descriere:

Daca esti o persoana pasionata de fashion, esti orientata catre client, esti competitiva si cauti sa ai satisfactii permanente de la locul de munca, vino in echipa noastra !

Candidatul ideal are abilitati de vanzare si comunicare, ii plac oamenii are initiativa si dinamism.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus si consideri ca DIAMOND by ADESGO este un loc care te reprezinta, te invitam sa ne trimiti CV-ul la adresa: corina.gaftoi@adesgo.ro sau vasilica.cioca@adesgo.ro

Diamond by Adesgo este un brand special creat pentru a satisface cele mai exigente gusturi ale clientelor de toate varstele. Diamond ofera o gama completa de dresuri create pentru fiecare moment al zilei si fiecare ocazie din viata unei femei, precum si o gama de lenjerie ce fascineaza prin alaturarea de texturi unice cu modele captivante. Si nu in ultimul rand, Diamond ofera femeilor ceea ce vaneaza in permanenta – combinatia unica de frumusete si calitate.

Responsabilitati:

  • Consilierea clientilor si promovarea produselor companiei;
  • Realizarea planului lunar de vanzari;
  • Identificarea ocaziilor de a vinde si produse complementare;
  • Asigurarea receptionarii produselor din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Asigurarea aprovizionarii si reaprovizionarii suprafatei de vanzare cu marfa;
  • Respectarea regulilor de expunere