JOBS

ETIC

Adaugat la data de:

15 aprilie 2019

Expira la data de:

30 aprilie 2019

Consilier vanzari Etic

Descriere:

Cerinte:
Ai experienta minim un an in domeniul vanzarilor?
Esti ambitioasa, responsabila si ai intre 25-38 ani?
Ai atentie distributiva, simt al detaliului si esti energica?

Trimite-ne un cv + foto la alina.anton@etic.ro si te vom contacta pentru a povesti despre noul tau job!

Salariu : motivant (fix+bonusuri)

Program flexibil: o zi lucratoare/o zi libera, 2 weekend-uri libere/luna

Brandul a fost fondat in 2001, o afacere creata din pasiune pentru industria modei si din dorinta de a oferi imbracaminte fabricata in Romania la preturi accesibile doamnelor si domnisoarelor.
Accentul este pus pe materiale de calitate, siluete clasice si modele contemporane, colectiile fiind destinate femeii moderne. Indiferent daca este vorba de o tinuta de zi sau de seara, brandul ETIC ofera nenumarate optiuni pentru femeia increzatoare care iubeste moda. Fiecare sezon a reprezentat un bun prilej de evolutie avand ca obiectiv satisfacerea nevoilor clientelor noastre.
Colectiile ETIC pot fi gasite in cele 9 magazine ETIC situate in Bucuresti, Constanta si Craiova, dar si online www.etic.ro.

Responsabilitati:

  • Consilierea clientului, prin abordare si recomandari produse;
  • Pregatirea spatiilor de vanzare si depozitare (acest lucru presupune pregatirea marfii spre a fi expusa si vanduta, receptionarea si inventarierea marfii);
  • Inregistrarea vanzarilor;
  • Intocmirea documentelor de vanzare si gestionarea stocului;
  • Pregatirea produselor pentru expediere on-line.