JOBS

GANT

Adaugat la data de:

18 iunie 2019

Expira la data de:

10 iulie 2019

Consilier vanzari Gant

Descriere:

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Discount de angajat
  • Program de lucru flexibil(se lucreaza in ture/8 h pe zi)
  • Dezvoltare profesionala si oportunitati de promovare
  • Suport din partea unei echipe prietenoasa

Cerinte:

  • Minimum diploma de bacalaureat
  • Excelente abilitati de vanzare
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Persoana incarcata de BUN SIMT
  • Persoana RESPONSABILA, ORGANIZATA, PROACTIVA, DINAMICA, POZITIVA,FLEXIBILA
  • Tinuta decenta
  • Cunostinte operare PC
  • Cunostinte minime de limba engleza

GANT este o marca de imbracaminte internationala cu sediul in Stockholm, Suedia. Compania a fost fondata in 1949 de Bernard Gantmacher si a avut sediul initial in New Haven, Connecticut.

Responsabilitati:

  • Sarcini legate de buna desfasurare a activitatii comerciale (sarcini trasate de catre Directorul de Magazin).