JOBS

Lacoste

Adaugat la data de:

10 septembrie 2019

Expira la data de:

30 septembrie 2019

Consilier vanzari Lacoste

Descriere:

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Discount de angajat
  • Program de lucru flexibil(se lucreaza in ture/8 h pe zi)
  • Dezvoltare profesionala si oportunitati de promovare
  • Suport din partea unei echipe prietenoasa

Cerinte:

  • Minimum diploma de bacalaureat
  • Excelente abilitati de vanzare
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Persoana incarcata de BUN SIMT
  • Persoana RESPONSABILA, ORGANIZATA, PROACTIVA, DINAMICA, POZITIVA,FLEXIBILA
  • Tinuta decenta
  • Cunostinte operare PC
  • Cunostinte minime de limba engleza

Lacoste este o marca de prêt-à-porter de calitate superioara infiintata in 1933 de catre jucatorul de tenis René Lacoste. Produce si comercializeaza haine, in special tricouri de tenis,incaltaminte,parfumuri, produse de piele, ceasuri de mana și ochelari, marcate prin logo-ul distinctiv prezentand crocodilul. Compania se afla în proprietatea familiei Lacoste și are sediul in Paris.

Responsabilitati:

  • Sarcini legate de buna desfasurare a activitatii comerciale (sarcini trasate de catre Directorul de Magazin).