JOBS

McDonald’s

Adaugat la data de:

15 octombrie 2019

Expira la data de:

30 noiembrie 2019

Crew McDonald’s

Descriere:

Echipa McDonald’s Afi Cotroceni este in cautare de noi colegi! Iti doresti un job care sa-ti ofere dezvoltare, cariera si bonusuri? Atunci, contacteaz-o pe viitoarea ta colega, Andreea!

Esti o persoana energica, dornica sa accepte noi provocari si care vrea sa lucreze alaturi de o echipa dinamica? Esti inca student si doresti sa acumulezi experienta profesionala? Aplica pentru pozitia de Crew la restaurantul McDonald’s AFI Cotroceni si hai sa-i cunosti pe toti colegii carora jobul la McDonald’s li se potriveste!

Te asteapta numeroase beneficii: un program de lucru flexibil, pregatire profesionala, dar si oportunitatea de promovare intr-un timp foarte scurt.

Salariu: 1.900 lei net/luna – veniturile reprezinta salariul net, valoarea tichetelor de masa si a beneficiilor;

Ai sansa de a-ti dezvolta setul de abilitati practice, dar si pe cele de comunicare, in urma interactiunii cu clientii.

Cei 5.000 de angajati ai McDonald’s in Romania stiu ce inseamna puterea unui zambet.
Echipa McDonald’s e formata din oameni muncitori, ambitiosi, pentru care interactiunea cu alti oameni este o bucurie. In fiecare zi, angajatii McDonald’s intampina peste 210.000 de clienti.
Ne dorim sa aducem in echipa noastra colegi dornici sa invete si sa creasca in cadrul unei echipe puternice si ambitioase.

Afla povestile angajatilor nostri aici: https://mcdonalds.ro/cariere

Responsabilitati:

  • Activitati variate, care includ toate zonele unui restaurant MCDonald’s: bucataria, casa de marcat si sala de mese.