JOBS

Noodle Pack

Adaugat la data de:

3 iulie 2019

Expira la data de:

31 iulie 2019

Lucrator Comercial/Casier Noodle Pack

Descriere:

Descrierea postului:

  • Opereaza in bucataria restaurantelor noastre in toate etapele de preparare
  • Pregateste materia prima pentru gatire
  • Se ingrijeste de spatiul de munca, intretinandu-l in conditii optime de curatenie
  • Asigura cele mai bune servicii fata de clientii nostri
  • Incaseaza sumele de bani aferente comenzilor efectuate

Cerinte:

    • Aspect ingrijit/ curat
    • Respect si amabilitate fata de clienti
    • Responsabilitate si implicare
    • Dispus sa lucreze in echipa

Beneficii:

      • Salariu motivant
      • Bonusuri lunare
      • Tichete de masa
      • Cresteri salariale periodice
      • Avansare in functie

Candidatul ideal

    • Detine tehnici bune de comunicare si munca in echipa
    • Este perseverent, dorind mereu sa avanseze profesional
    • Este atent la detalii si are putere de concentrare
    • Experienta minima de munca