JOBS

Atelierul de Slabit

Adaugat la data de:

12 iunie 2023

Expira la data de:

30 iunie 2023

Specialist in remodelare corporala si epilare definitiva – Atelierul de Slabit

Candidatul ideal pentru noi este o persoană plină de viață și cu zambetul pe buze, o persoană dornică să iși depașească limitele și empatică. Indiferent de experiență ta profesională noi îți asigurăm trainiguri si educatie pentru toate serviciile pe care le oferim, pentru a efectua corect și în siguranță fiecare tratament în parte.
Daca vrei sa gasesti un loc de munca stabil si conditii bune de munca!
Persoana potrivită este studentă/absolventă a Facultatii dе Kinetoterapie cu specializare în Nutritie și remodelare corporală sau Asistent medical generalist.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– bonusuri in functie de performante;
– training de specialitate pentru toate echipamentele in cadrul firmei;
– posibilitate de avansare in cadrul companiei;
– mediu de lucru placut.
Descrierea companiei
Atelierul de Slabit este primul centru de sanatate si frumusete din Romania care are integrat o clinica medicala. Aici am imbinat priceperea medicilor, a specialistilor AS cu pregatire medicala si puterea tehnologiei de ultima generatie. Am creat un loc in care abordam frumusetea dintr-o perspectiva holistica, tratand cauza si efectul in egala masura.

De ce suntem diferiti?
Pentru ca aici intampinam pacientii intr-un ambient prietenos si primitor, ii rasfatam cu ceai cald parfumat, cu muzica de relaxare, pentru ca ei sa regaseasca starea de bine si de rasfat dupa o zi incarcata in timp ce echipamentele isi dovedesc eficienta.
Energia pozitiva, mediul curat, profesionalismul si pasiunea cu care, in fiecare zi, ne dedicam pacientilor nostri ne defineste ca fiind o clinica de top din Romania.

Atelierul de Slabit Afi Cotroceni este situat in Mall Afi Cotroceni.
Program de lucru: 10:00- 18:30, 13:30- 22:00.

Responsabilitati:

  • informаreа pаcientilor si rеcomandаreа procedurilor;
  • pregatirea pacientilor pentru efectuarea procedurilor;
  • completarea si actualizarea constanta a fisei pacientului;
  • utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparaturii din dotare;
  • realizarea procedurilor de remodelare corporala/epilare definitiva/estetica faciala;
  • realizarea de filmulete scurte din centru pentru Social Media;
  • participare activa la filmari TV, evenimente interne sau externe;
  • foarte bune abilitati de comunicare si relationare, orientare spre nevoile pacientului;
  • atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor si responsabilitate.