JOBS

AFI Cotroceni

Adaugat la data de:

12 aprilie 2024

Expira la data de:

30 aprilie 2024

Angajam asistent manager

Descriere:

Candidatul Ideal:
Absolvent/a studii medii/superioare;
Cunoastere a pachetului Microsoft Office (Excel, Word), Outlook, Internet, Power Point;
Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Persoana motivata, interes pentru dezvoltarea profesionala proprie
Persoana atenta la detalii, cu simt analitic si disponibilitate de a invata;
Spirit de echipa;
Foarte bune abilitati de comunicare si de exprimare in limba romana si engleza (vorbit, scris,
citit).

Beneficii:
Salariu corespunzator performantei si activitatii desfasurate;
Tichete de masa;
Asigurare de sanatate si abonamet medical;
Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica
Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Responsabilitati:

  • Organizarea si trimiterea documentelor care trebuie sa plece din unitate.
  • Gestioneaza sarcinile administrative pentru echipa de conducere: organizeaza intalniri, evenimente, deplasari, coordoneaza activitatea din departamentul administrativ;
  • Oferirea suportului operational si administrativ a Mall Managerului: organizarea sarcinilor zilnice pentru Mall Manager, organizarea agendei zilnice a Mall Managerului;
  • Preluarea telefoanelor si transferul acestora in mod corect si profesional;
  • Primirea vizitatorilor si directionarea acestora in cadrul companiei;
  • Coordoneaza personalul administrativ (curatenie/protocol, curier), analizeaza si negociaza oferte de achizitii pentru consumabile birou;
  • Se ocupa de aprovizionarea cu materiale pentru birou si alte consumabile;
  • Pregatirea diverselor rapoarte de activitate si prezentari pentru management;
  • Efectuarea unor lucrări de specialitate: organizarea şi actualizarea unor situaţii, redactarea unor materiale de corespondenţă, păstrarea şi operarea în diverse registre de evidenţă; asigurarea transmiterii / receptionarii documentelor prin posta, fax, e-mail;
  • Redactarea intr-o forma clara si concisa a adreselor/notificarilor/scrisorilor raspuns catre diversi colaboratori, clienti, furnizori atat in limba romana cat si in limba engleza;
  • Pregatirea tuturor formalitatilor pentru participarea la targuri, expozitii si organizarea acestora;
  • Preluarea, inregistrarea, distribuirea corespondentei catre compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
  • Organizarea si asigurarea bunei desfasurari a intalnirilor interne intre managementul grupului precum si a celor cu persoane din afara grupului (protocol, asigurarea functionarii echipamentelor din salile de sedinte si a materialelor necesare)
  • Se ocupa de cazari la hotel pentru salariati si persoane din afara grupului, rezervari bilete de avion, transport, transfer, sau orice alt aspect organizatoric legat de organizarea vizitelor;
  • Primirea, inregistrarea, scanarea, distribuirea documentelor care intra in societate;