JOBS

Sephora

Adaugat la data de:

14 februarie 2019

Expira la data de:

28 februarie 2019

Beauty Advisor

Descriere:

Daca esti o persoana pasionata de produse de machiaj, parfumerie, produse de ingrijire si daca esti orientata catre client, bucura-te, alaturi de echipa noastra de drumul catre o cariera de succes in cadrul companiei Sephora!
Candidatul ideal are abilitati de vanzare si comunicare, pasiune pentru produsele de infrumusetare, initiativa si dinamism. Reprezinta un avantaj competentele in realizarea unui machiaj.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus si consideri ca Sephora este locul care te reprezinta, te invitam sa ne trimiti CV-ul la adresa: recruitment@sephora.ro.

Sephora este cea mai iubita comunitate de frumusete din lume, oferind o experienta unica de vanzare cu amanuntul clientilor pasionati si brandurilor inovatoare de frumusete, incurajandu-i sa fie neinfricati in creativitatea si expresia lor.
Fondata in Franta de Dominique Mandonnaud, conceptul revolutionar al companiei Sephora ofera clientilor o relatie prietenoasa, cu o gama tot mai variata de brand-uri si mult-indragita Sephora Collection.
Produsele si serviciile Sephora ofera clientilor incredere in tot ceea ce fac, ajutandu-i fie unici si desruptivi, cu sprijinul unei echipei profesionale de consultanti de frumusete.
Lider pe piata romaneasca, prezenta in 34 de tari si Online, Sephora ofera clientilor o experienta de frumusete completa in toate magazinele, cu servicii de inalta calitate, o gama larga de marci si sfaturi de la experti.

Responsabilitati:

  • Consilierea clientilor si promovarea produselor companiei;
  • Realizarea planului lunar de vanzari;
  • Promovarea si realizarea serviciilor de make-up Sephora.