JOBS

Mizar

Adaugat la data de:

14 februarie 2019

Expira la data de:

28 februarie 2019

Consilier vanzari

Descriere:

Pentru ca suntem in continua dezvoltare, echipa noastra are nevoie de oameni dornici sa invete continuu, cu initiativa si motivati sa isi descopere noi abilitati alaturi de noi.
Candidatul ideal este o persoana proactiva, flexibila si orientata catre rezultat, are bune abilitati de comunicare si lucru in echipa, are ca aptitudini organizarea si responsabilitatea, isi doreste un mediu de lucru placut si un job stabil.
Noi iti oferim un mediu de lucru placut si dinamic, pachet salarial atractiv (salariu fix si bonus din vanzari), bonuri de masa si posibilitatea dezvoltarii carierei de vanzari.

Brandul MIZAR s-a nascut din dorinta de a completa si evidentia identitatea femeii moderne. Pentru noi, cea mai importanta resursa este personalul dedicat al firmei. Experienta in domeniu se acumuleaza pe parcurs si nu este o conditie la angajare.

Responsabilitati:

  • Consilierea clientilor in procesul de vanzare;
  • Participarea activa la receptionarea marfii;
  • Realizarea display-uli magazinului.