JOBS

Levi’s

Adaugat la data de:

14 februarie 2019

Expira la data de:

28 februarie 2019

Consultant vanzari

Descriere:

Hai sa ne cunoastem! Daca esti zambaret si ai o atitudine pozitiva, esti orientat catre client, ai spirit organizatoric si de lucru in echipa, diponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end. Constituie avantaj experienta anterioara ca vanzator/casier si cunostintele medii de limba engleza.
Noi iti oferim salariu atractiv, bonuri competitive, tichete de masa si tichete cadou, program flexibil, un mediu placut profesionist dar si o atmosfera prietenoasa.

Brand-ul Levi’s® exemplifica perfect stilul clasic American, cool si relaxat. Inca de la lansarea de catre Levi Strauss & Co in 1873, blugii Levi’s® au devenit unul dintre cele mai recunoscute articole de imbracaminte din lume – captand atentia si loialitatea oamenilor de-a lungul generatiilor. Astazi, portofoliul Levi’s® continua sa evolueze printr-un spirit inovator, de neegalat in industria modei. Gama de jeans si accesorii este disponibila in mai mult de 110 tari, permitand oamenilor din intreaga lume sa isi exprime stilul personal. Live in Levi’s!

Responsabilitati:

  • Relationarea cu clientii, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare;
  • Identificarea ocaziile de a vinde si produse complementare;
  • Asigurarea receptionarii produselor din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Asigurarea aprovizionarii si reaprovizionarii suprafatei de vanzare cu marfa;
  • Respectarea regulilor de visual impuse de merchandiser.