JOBS

dm

Adaugat la data de:

28 iunie 2022

Expira la data de:

31 august 2022

Casier/ Casiera dm drogerie market

Descriere:

Descriere:
dm drogerie markt este una din cele mai puternice rețele de retail specializate în domeniile frumusețe, wellness, baby, produse pentru îngrijirea casei, oferind clienților săi o gamă largă de produse și mărci în aceste segmente. Astăzi, dm drogerie markt deţine peste 3.500 de filiale şi peste 65.000 de angajaţi, ceea ce o transformă în cel mai mare lanţ de drogherii din Europa. dm este prezent în 13 ţări.

Oferim:
• Munca într-o echipă dinamică
• Dezvoltare profesională și personală
• Un post sigur, într-o companie prezentă în mai multe țări europene
• Program flexibil
• Bonusuri din vânzări
• Pachet salarial motivant
• Bonuri de masă
• Asigurare medicală privată și multe alte beneficii

Candidatul ideal
• Amabilitate și orientare către client
• Deschidere, profesionalism, punctualitate și perseverență
• Dorința și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, în continuă schimbare
• Abilități de comunicare și relaționare cu echipa și clienții
• Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, în ture și pentru deplasări
• Experiența în domeniul retail constituie un avantaj
• Pasiune pentru domeniile beauty, wellness, baby și uz casnic

Responsabilitati:

  • Oferirea de consultanță și asistență
  • Orientare spre munca în echipă
  • Aprovizionare marfă la raft conform standardelor dm
  • Gestionarea corespunzătoare a activității de la casa de marcat
  • Participarea la activitatea de inventar a magazinului
  • Susține buna organizare a magazinului