JOBS

ProfiArt AFI Cotroceni

Adaugat la data de:

5 iulie 2022

Expira la data de:

04 august 2022

Consilier vanzari magazin arta & hobby – ProfiArt AFI Cotroceni

ProfiArt este o companie românească, cu un istoric de 20 de ani pe piața materialelor de artă și hobby. Cu un portofoliu de mărci exclusive și oferind calitate de top, ProfiArt operează un lanț de magazine fizice în București, distribuție și un magazin online cu livrare națională.

CERINTE:
– Abilitati dezvoltate de comunicare interpersonala;
– Experienta in activitati comerciale;
– Persoana adaptabila si cu un dezvoltat spirit de echipa;
– Rezistenta la stres si capacitate de reactie si gestionare a situatiilor de criza;
– Ritm de lucru rapid;
– Cunostinte contabilitate primara (intocmire registru de casa, monetare etc.)
– Studii medii;
– Limba engleza – nivel mediu;
– Initiativa, spirit organizatoric, pragmatism;

BENEFICII:
– pachet salarial atractiv in functie de nivelul de experienta al angajatului;
– prime de Craciun si Paste;
– program flexibil ( ture de 12 ore lucrate cu 24/48 ore libere : saptamana 1- Luni/Miercuri/Sambata si Duminica; saptamana 2 – Marti/Joi/Vineri);

Responsabilitati:

  • vanzarea si receptionarea produselor comercializate catre clientii finali;
  • acorda asistenta clientilor in ceea ce priveste produsele comercializate;
  • intocmeste si opereaza zilnic monetarul, registrul de casa, raportul de gestiune si nir-urile aferente facturilor de cumparare;
  • intocmeste necesarul de aprovizionare si il trimite catre furnizori