JOBS

Peek&Cloppengurg AFI Cotroceni

Adaugat la data de:

23 iunie 2022

Expira la data de:

31 august 2022

CONSILIER VANZARI PEEK&CLOPPENBURG

Peek & Cloppenburg este o companie internatională de modă cu aproximativ 140 de magazine în tări din Europa. Vă oferim o varietate generoasă de produse de calitate superioară si un serviciu de asistentă pentru clienti de exceptie. Suntem o întreprindere de familie si oferim angajatilor nostri, de 120 de ani, un mediu de lucru sigur i dinamic si posibilitatea construirii unei cariere pe termen lung. Combinăm cu succes siguranta si inovatia, eficienta economică si buna cunoastere a tendintelor din industra modei, asumarea individuală a răspunderii si spiritul de echipă. Deveniti o parte a grupului nostru si începe o carieră de succes la Peek & Cloppenburg!

CEEA CE OFERIM:
Un mediu profesional dinamic, bazat pe munca în echipă și responsabilitatea individuală
Salariu fix competitiv, în funcție de numărul de ore contractate
Bonus individual din vânzările personale, nelimitat de un target prestabilit
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Program flexibil disponibil pentru angajații cu normă parțială
Tichete de masă
Pachet de servicii medicale într-o clinică private
Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei
50% reducere la achizițiile personale din magazinele noastre
Siguranța unei afaceri de familie cu tradiție
Diverse oportunități de carieră și plan de dezvoltare personală
Zile adiționale de concediu în funcție de vechime

COMPETENŢE:
Minim studii medii (liceu)
Experienţa profesională constituie un avantaj
Pasiune pentru modă
Flexibilitate, amabilitate şi orientare către client
Bune abilități de comunicare, flexibilitate
Angajament, capacitate de lucru în echipă şi atitudine pozitivă

Responsabilitati:

  • Implicarea în procesul complex de vânzare și discuții active de consiliere a clienților
  • Participare la procesele de susținere a vânzărilor
  • Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare