JOBS

STERLING GLOBAL SRL

Adaugat la data de:

4 august 2022

Expira la data de:

03 septembrie 2022

Hey y’all! Wanna work with us?

Descriere:

Popeyes AFI Cotroceni angajează Casier/Lucrător bucătărie

Descrierea companiei
Celebrul brand internațional Popeyes® a început cu o idee mare într-un mic restaurant, în anul 1972, în New Orleans, Louisiana și s-a transformat într-un succes care a cuprins întreaga lume.
Suntem o gașcă de oameni pasionați de bucătărie și de gustul puiului din Louisiana, cu misiunea de a fi cel mai iubit brand specializat pe carne de pui din România. Avem un plan de extindere foarte ambițios și ne dorim să angajăm oameni care să crească alături de noi.

Pachet salarial și câteva dintre oportunități:
-pachet salarial motivant: 3.000 Lei*salariu net aproximativ 2.400 lei, prima lunară, tichete de masă
-training pentru dezvoltarea abilităților profesionale
-posibilitatea de dezvoltare și de promovare
-program de lucru 8/11 ore ce poate fi planificat în ture, după nevoile tale
-oportunitatea de a construi împreună echipa Popeyes România

Responsabilitati:

  • împreună cu managerul tău vei fi o gazdă bună și vei crea cea mai bună experiență pentru clienții Popeyes
  • vei interacționa cu oaspeții și te vei asigura că primesc tot ce au nevoie, oferindu-le mâncare proaspăt pregătită și de cea mai bună calitate
  • vei ajuta la menținerea standardelor de calitate și igienă alimentară în bucătăria Popeyes, alături de cea mai tare echipă, și vei pregăti produsele după o rețetă unică, din Louisiana