JOBS

Lindec Romania

Adaugat la data de:

29 august 2022

Expira la data de:

30 octombrie 2022

Ibu Cork isi completeaza echipa

Angajam consilier/a vanzari pentru magazin de posete si accesorii de lux in AFI Cotroceni.

Cautam persoane comunicative, dinamice si cu spirit de raspundere, pasionate de moda si dornice sa invete lucruri noi.

Oferim un mediu de lucru placut si motivant, un pachet salarial atractiv si bonus din vanzari.

Dorim sa se ataseze si imaginea din atasament.

Cerinte:

-abilitati de comunicare cu clientii

-persoana ordonata si cu spirit de raspundere

-entuziasm, motivare si dorinta de a invata lucruri noi

-experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj

-cunostinte minime de limba engleza

Oferim salariu de baza net 2000 lei/luna + bonus din vanzari

Responsabilitati:

  • participa activ la vanzarea produselor, ofera consiliere clientilor
  • intocmeste documentele de receptie a marfii si transmite rapoartele de vanzari
  • mentine standarde vizuale si asigura nevoile de aprovizionare a magazinului
  • asigura curatenia in spatiul de lucru