JOBS

Nespresso

Adaugat la data de:

31 martie 2023

Expira la data de:

30 aprilie 2023

Specialist Nespresso – program 8 ore

acă ești iubitor de cafea premium, pasionat de ceea ce faci, pui mereu clientul pe primul loc și ȋți doresti să lucrezi cu un brand renumit, atunci ai toate atributele necesare pentru a avea success alături de noi!
Vei fi recompensat cu un salariu fix ȋn funcție de experiența anterioară, la care se adauga un bonus lunar de pȃnă la 30% din salariul net, calculat ȋn funcție de performanțele tale. Ȋn plus, vei primi tichete de masă lunar, asigurare medicală privată, primă de sărbători și alte beneficii.
În Nespresso vei avea șansa de a evolua și de a-ți atinge potențialul, deoarece susținem oamenii care gândesc diferit, sunt pregătiți să evolueze, își setează obiective ambițioase și demonstrează etică și creativitate în tot ceea ce fac.
Contactează-ne folosind butonul alăturat APLICĂ ACUM sau prin e-mail la [email protected] specificȃnd poziția pentru care aplici. De asemenea, ne poți vizita direct ȋn magazinul situat la parter, culoarul Champs Elysee.

Responsabilitati:

  • Oferi consultanță și recomendări clienților noștri pentru alegerea sortimentelor de cafea preferate și a espressoarelor potrivite;
  • Preiei și procesezi comenzile membrilor Nespresso, prezentând serviciile, ofertele și produsele nou lansate;
  • Îți atingi obiectivele de vanzări;
  • Contribui la bunul mers al proceselor operaționale (recepții de marfă, ȋnchidere, inventar etc)