JOBS

Lee Cooper

Adaugat la data de:

14 februarie 2019

Expira la data de:

28 februarie 2019

Consilier vanzari

Descriere:

Candidatul ideal are o foarte buna capacitate de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt al detaliului, este energic, are o gandire pozitiva, este amabil si eficient.

Brandul Lee Cooper a fost fondat in East End Londra, in anul 1908, fiind primul brand autentic de denim din Europa.

Din anul 1908 si pana astazi, Lee Cooper continua sa scrie povestea noilor miscari culturale, povestea spiritelor libere, care, cu darzenie, au impins limitele mentalitatilor si culturilor pentru ca astazi sa ne bucuram de libertatea stilistica si culturala, asa cum o stim noi.

Responsabilitati:

  • Prezentarea produselor comercializate de societatea comerciala;
  • Informarea clientilor despre ofertele speciale si campaniile promotionale organizate in perioada respectiva;
  • Acordarea clientilor sprijinul necesar in alegerea produsului dorit;
  • Aranjarea si completarea magazinului.