JOBS

Next

Adaugat la data de:

14 februarie 2019

Expira la data de:

28 februarie 2019

Sales assistant/consultant vanzari

Descriere:

Candidatul ideal stie limba engleza la nivel conversational, are abilitati de comunicare si de lucru in echipa. Experienta in domeniu constituie avantaj.
Noi iti oferim un salariu net de inceput de 1600 de lei, bonuri de masa in valoare de 15 lei, asigurare medicala la Sanador, decontare transport, premii lunare in functie de performante si teambuilding.

Cu peste 500 de magazine, Next este unul dintre cele mai populare brand-uri din Marea Britanie este prezent si in Romania cu 4 magazine dedicate exclusive copiilor. Cumparatorii adora produsele noastre, serviciile de top si experienta din magazinele Next.
Cand vine vorba de angajati, personalitatea este la fel de importanta ca si experienta. Cu toate ca suntem diferiti avem un lucru in comun, ne face placere sa lucram pentru un brand de succes si suntem pasionati de customer service.
In ceea ce priveste beneficiile, pe langa pachetul salarial oferim sansa dezvoltarii unei cariere pe termen lung.

Responsabilitati:

  • asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse;
  • participarea activa la vanzarea produselor in concordanta cu strategia de vanzari;
  • mentinerea standardelor de visual merchandising conform cerintelor de brand;
  • implementarea activitatilor promotionale in magazin;